Jízd vozem patří na některých úsecích naší země skutečně mezi adrenalinové sporty. Dobrým příkladem za všechny je naše největší dálnice D1, kterou projet je opravdové dobrodružství. Takových je tu ale více, daleko více. S přispěním určitých prvků může být ale i jízda po poničené silnici daleko plynulejší, a hlavně méně škodlivá pro váš vůz. Hlavně v noci je dost složité vyhnout se každému výmolu a díře, které na silnicích jsou. Ani zkušený řidič je nedokáže zmerčit dostatečně včas, pokud tedy není vybaven dostatečně silnými světly.

Kruhová světla

V tomto případě rozhodně stojí za to vsadit si na kvalitu a koupit si světelný zdroj, který nejenže něco vydrží, ale zároveň bude mít dostatečnou svítivost na to, abyste byli schopni rozpoznat nebezpečí na silnici včas nejen přes den, ale hlavně v noci nebo za silného lijáku, respektive hustého sněžení. Mezi takováto světla patří bez nejmenších pochyb i žárovka h7.

Skvělé vlastnosti

Když si vezmete poměr cena/výkon, nic lepšího, než autožárovky Osram v našich zeměpisných šířkách do svého vozidla asi koupit nemůžete. Ano, existují i jiné značky, které mají ve svém portfoliu velice slušná světla, ale ty jsou často dražší, takže pokud nechcete zbytečně utrácet, vyberte si osvědčenou kvalitu. Tato světla mají skvělou svítivost i odolnost. Mohou vám sloužit dlouhá léta bez toho, aniž by se z ničeho nic začala ničit a tím ztrácet i na kvalitě.
Světlomety u Volkswagenu

Pohodová instalace

Už jste někdy měnili žárovku kupříkladu v lampičce? Ano? Pak by pro vás neměla být velká překážka ani výměna světel u vašeho vozu. Samozřejmě, tak jednoduché to přeci jen není, ale není ani důvod, abyste montáž nechali na servisu a tím přišli zbytečně o peníze. Je potřeba jen odmontovat světlomet, vyměnit žárovky a světlomet dát zase zpět. Je to otázka pár minut. Během celé akce mějte nasazené rukavice, abyste snad novou žárovku neznehodnotili svými otisky.

4.5/5 - (2 votes)