Právě mobilní nakupování se stává čím dál tím více oblíbené, než kdy dříve. Není také divu, když je díky tomu nakupování mnohem jednodušší.
Slyšeli jste někdy o mobilní aplikaci s názvem Lamaica? Tato aplikace totiž tvoří doslova obchodní dům, z jednotlivých online shopů. Je možné díky této aplikaci mezi shopy přecházet a ještě jednodušší je zboží objednávat. To všechno navíc jen z jednoho uživatelského účtu. Pokud například budete na někoho čekat na letišti nebo v autě, můžete si zkrátit čas nákupy, které nejen že jsou rychlé, ale také pohodlné.
online nakupování.jpg
Kromě toho, je navíc zboží opravdu snadné vyhledat a to podle kategorie nebo podkategorie či konkrétního obchodu. Závisí jen na vás, co z toho si zvolíte. Aplikace kromě pohodlného nakupování nabízí i mnoho výhod, mezi které bychom mohli zařadit i výhodné akce nebo pravidelné objednání zboží k vám domů nebo do práce.
Není se třeba ničeho obávat, jelikož Lamaica pokrývá jen ověřené online shopy, mezi které bychom mohli zařadit iStyle.cz nebo Cokolada.cz.
Lidé se většinou nákupu přes mobilní telefony nebo tablety při objednání více zboží z více online shopu vyhýbají, protože je nutné vyplnit u každého online shopu potřebné údaje. Nyní už se tomu vyhýbat nemusíte. Stačí, když vyplnění provedete jen jednou a o všechno se za vás postará aplikace Lamaica.
nákup z mobilu.jpg
Díky aplikaci je možné nakupovat pouze do jednoho košíku a to hlavně ve vašich oblíbených obchodech. Nemusíte tedy přecházet mezi jednotlivými obchody a v každém z nich vyplňovat potřebné údaje pro doručení zboží.
Do budoucna se počítá s tím, že nákupy přes aplikace, které fungují prozatím jen přes mobilní telefony nebo tablety budou růst.
Lamaica je dostupná například pro Apple iPhone a již brzy bude dostupná i pro Apple iPad a i pro chytré telefony, které mají Android, takže se není opravdu čeho bát. Každý si s touto aplikací může přijít na své.
A co vy? Vyzkoušíte někdy tuto aplikaci?