Kultura je tady od toho, aby lidé také poznali nová místa anebo novou kulturu lidí. Musím vám říct, že mnÄ› kultura opravdu hodnÄ› baví. Já jsem opravdu hodnÄ› kulturnÄ› založený ÄlovÄ›k, který vždycky moc rád objevuje kulturu, a to nejenom takovou kulturu, jako je zábavní kultura. A mám tím na mysli například kino, divadlo anebo tÅ™eba různé sportovní akce anebo hudební festivaly a tak podobnÄ›. Kultura mÄ› lákala už opravdu hodnÄ› dlouho, a to hlavnÄ› taková cizí kultura, jako například indická kultura anebo také arabská kultura. Je to opravdu veliký opak toho, než co tady máme my. Proto si myslím, že když lidé také se budou zajímat různÄ› o kulturu, tÅ™eba o kulturu jiných mÄ›st a států a dalších zemí, že to bude opravdu jenom pro naÅ¡e dobro.

Cizí kultura mě baví.

Takhle alespoň pochopíme kulturu anebo myšlení lidí, a to jiných lidí, kteří třeba tady s námi nežijí anebo nežijí ani v sousedním státu. Podle mého názoru neuděláte chybu, když třeba si alespoň jednou za život zajedete do nějaké exotické země, abyste tam poznali také místní kulturu a místní obyvatelé. Na tomhle není vůbec nic špatného a já si myslím, že mnoho lidí tohle právě také dělá. Já vím a rozumím tomu, že někdy nějaká cesta do exotické země anebo do jiné země, třeba do Asie anebo Afriky, je někdy opravdu hodně nákladná.

kultura

Navíc k tomu také musíte mít přísluÅ¡né oÄkování a tak podobnÄ›, a to také není zadarmo. Proto si myslím, že je skvÄ›lé, když tÅ™eba se také s nÄ›kým domluvíte a že byste tÅ™eba jeli s nÄ›kým do nÄ›jaké zemÄ›, aby se poznali místní kulturu. Nebo pokud vás samozÅ™ejmÄ› nebaví poznávat cizí kulturu, tak to je potom nÄ›co jiného. Tak to můžete poznávat takovou kulturu, že tÅ™eba budete chodit tady u nás v republice do kina nebo do divadla. Já jsem si velice hlavnÄ› oblíbila festivaly, protože moc ráda zpívám a tancuji. Takže hudební festivaly a taková podobná kultura je pro mÄ› naprosto ideální.