Vždycky jsem si přála cestovat. A moje nejoblíbenější destinace byla Itálie a hlavně Sardinie. A hned vám řeknu, proč bych nejraději chtěla cestovat na Sardinii. A je to hlavně z toho důvodu, že se tam mluví italsky. A věřte mi nebo ne, ale já italštinu přímo miluji. Italsky se učím už šestým rokem a myslím si, že hovořím italsky docela skvěle a domluvím se už obstojně. Baví mě to a začala jsem s tím už v dětství. Bylo mi asi osm nebo devět let, kdy jsem se zamilovala do italského jazyka. Viděla jsem to u své kamarádky, která žila v půl roku v Itálii, kde byla její teta.

S přítelem rádi cestujeme.

A když se potom moje kamarádka vrátila, tak uměla několik slovíček italsky. A mně se to tak moc líbilo, že mě moje máma potom asi dva nebo tři měsíce na to přihlásila do kurzu italštiny. Takže jsem ho jenom potom na čtyři roky přerušila, protože jsem šla studovat střední školu, ale potom po dalším roce jsem se tam zase zpátky vrátila. Protože jsem chtěla stále cestovat, tak jsem si řekla, že budu cestovat opravdu do Itálie, kterou taky chci procestovat. A kdo by taky nechtěl procestovat Itálii! Vždyť je to opravdu nádherná země plná slunce a svěžesti! A co pak taky Sicílie!

Itálii miluji.

Na Sicílii jsem už byla čtyřikrát a taky uznat, že Sicílie je opravdu nádherná. Taky jsem chtěla ještě vidět znovu Sardinii, i když jsem tam už byla dvakrát s rodinou, tak jsem se tam ještě chtěla vydat sama. Není opravdu nic lepšího, než když objevujete krásná města a místa sama. Protože pokud tam jsem se svými dětmi, tak je stále jenom bolí nohy anebo je to nebaví. Proto jsem si řekla, že si vždycky alespoň jeden týden v roce si nechám pro sebe, kdy pojedu někam do ciziny, a hlavně do Itálie, abych si odpočinula a taky poznala nová místa. A to hlavně Itálii, která je moje srdcová záležitost. Možná bych tam taky chtěla bydlet.