Také patříte k lidem, co se těší, až se po příchodu ze zaměstnání konečně převléknou do civilního oděvu, nejlépe do sportovních tepláků, šortek a mikiny nebo trička s dlouhým rukávem? Je to docela přirozené, protože volný a pohodlný oděv přispívá k odpočinku a relaxaci. Sportovní tepláky můžete navíc nosit nejen v obýváku, ale i venku na zahradě, vyjít s nimi do města na nákup anebo na procházku do parku.

pásek na suchý zip

Sportovní tepláky mívají obvykle zapínání na tkaničku, anebo jsou upnuté v pase pevnou gumou. Guma však může značně škrtit, anebo může být naopak příliš volná a tepláky vám budou padat. S tkaničkou to také není žádná sláva, tkaničky jsou tenké a škrtí ještě víc, než guma, někdy se stává, že se zašmodrchají a nemůžete je rychle povolit, což je nepříjemné hlavně, pokud potřebujete jít rychle na toaletu. Tkaničky také mívají docela krátkou životnost, a jakmile vám prasknou, máte další starost navíc.

bodlák - princip suchého zipu

Máme pro vás lepší řešení zapínání tepláků v pase. A sice docela obyčejný suchý zip. Pořídíte si jej v širším provedení, aby vás neškrtil, a našijete jej po obou stranách v pase na bocích tak, aby se daly tepláky upínat s větší rozsahovou možností.

Suchý zip https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/suche-zipy si poradí i s vodou a vlhkostí, je spolehlivý za každého počasí, nevadí mu silný mráz ani tropická letní vedra a UV záření. Ale v první řadě s ním zapnete kalhoty či tepláky naprosto přesně, podle aktuální potřeby. Jestliže se během krátké doby váš pas povolí či trochu nabude na objemu, např. kvůli stravování nebo naopak odlehčením na toaletě, jednoduše si pásek upravíte podle potřeby. Nebude vás nic škrtit, nikde vám nebude nic překážet a v teplácích se můžete volně pohybovat, podle libosti.

Suchý zip je možné našívat na přírodní i syntetické materiály a lze jej využít nejen na tepláky v pase, ale i na vytahané rukávy mikin, anebo na rukávy sportovních a outdoorových zimních i letních bund.