Vztahy jsou v dnešní době šíleně těžké. Ale nemyslím jen partnerský vztah, myslím tím i vztah rodinný, přátelský, pracovní, zvířecí. Vztahy se dají vydefinovat ve vícero významech.

Partnerský vztah je něco nepopsatelného, ale pokusím se to nějak definovat. Vztah partnerský je, když se dva lidé mají rádi. Lépe řečeno, když se dva lidé milují. Láska. Určitě to z nás jednou někdo zažil. Ale párové vztahy můžeme dělit, také na několik kategorií. Opětované, jednostranné anebo existují vztahy jen, aby se neřeklo. Ano, vítejte v dnešní době. Dnes je tomu opravdu, tak jak čtete.

pár

V párovém vztahu můžete dělat úplně cokoliv, pokud se nebudete pokoušet, jak své polovičce ublížit. Vše je ve vztahu povoleno, ale podvádění určitě ne. Ale v dnešní době se vždy najde někdo, kdo podvede. Dívka anebo kluk. Je jedno, jaké je to pohlaví, protože jsme lidi a jsme stejní v některých věcech.

Další vztahy máme přátelské. Je to přátelství. Přátelství kde si slibujeme, kamarádi až na smrt. Je tomu tak? Většinou ano a většinou ne. Proč většinou troskotají přátelské vztahy? Protože tam je vždy nějaký člověk, co není upřímný a pak nás to mrzí, že jsme věřili člověku, co za to stál a ani nestál. Nikde není napsané, že budete či nebudete kamarádi na celý život. Podle mě přátelství drží jen díky tomu, když se lidé navštěvují a jsou v neustálém kontaktu.

Pracovní vztahy bývají vždy jenom v práci. Snažíte se všem vyjít vstříc, aby to bylo v pohodě. A také, aby byli pracovníci spokojený. Ale někdy se můžeme snažit, ale stejně nám to moc nepomůže. Přesto je dobré si udržovat dobré pracovní vztahy. Jinak by se nám z práce stala nepříjemné prostředí.

kočka

Zvířecí vztahy, jsou ty nejlepší vztahy v životě. Upřímní zvířátka, co vás mají rádi a jste pro něj vždy na prvním místě. Mám kočičky a sice lidé říkají, že jsou kočky ignorující, tak tomu není. Mé kočky vycítí, kdy jsem smutná, šťastná či nemocná. Když jsem smutná, leží mi vždy na rameni, protože vědí, že mi to udělá líp, když jsem šťastná vědí, že jsem v pořádku, tak se starají o sebe a když jsem nemocná, tak mi leží na hrud. Tvrdí se, že kočky umí léčit. Asi proto jsem zdravá.