Stres je v poslední době opravdu zabiják velkého množství žen a může způsobovat řadu zdravotních problému, které mohou vyústit až v řadu vážných a nebezpečných onemocnění, takže ho rozhodně nepodceňujte. Někdy je to opravdu těžké, vydržet silnou ženou a ustát roli superhrdinky, která má vždy vše pod palcem. Děti, práce a domácnost. A takhle to koluje každý den a není žádná naděje na lepší zítřky. To je ale špatný způsob uvažování a co víc, špatný způsob života. Nenechejte se pasovat do role otroka domácnosti a zaúkolujte i svého partnera a starší děti. I oni přeci chtějí mít vždy vypráno a na stole něco dobrého k snědku.
křičící holka
Takže by si měli uvědomit, že to není jen tak a že to jste vždy Vy, kdo to všechno obstarává.
Dopřejte si tedy v týdnu jeden večer prostě volno. Domluvte se třeba s kamarádkami a vyrazte spolu na nějaké kolektivní cvičení anebo jen do kina a sklenku dobrého vína. Doma rozdělte úkoly a nechte svůj mozek trochu vyvětrat. Pokud to Vaše rodina není tak trochu schopná přijmou, tak si s nimi sedněte a vše jim podrobně a v klidu vysvětlete. Když uvidí, že už jste opravdu přetažená a co za potíže Vám mohou hrozit, tak si jistě sáhnou do svědomí a budou Vám nápomocni a Vy si budete moct vychutnat alespoň ten jeden volný večer týdně.
šikana ženy
Uvidíte, že stačí opravdu málo k tomu, aby se tělo zrelaxovalo a dočerpalo potřebné síly na další vyčerpávající dny. Plno zajímavých informací o nežádoucích účincích stresu pro ženy najdete i na . Pokud to Váš partner není schopen přijmout, tak mu dejte přečíst tento článek a varujte ho, že by to mohlo zajít až do opravdu nepříjemných onemocnění. To by totiž znamenalo, že veškeré povinnosti kolem dětí a domácností převezme právě on a to rozhodně nechce ani on a především Vy, protože by to byla jednoduše jedna velká katastrofa…