Skříň praská ve švech, ale vy stojíte před skříní a říkáte si, že nevíte, co na sebe? Může to být tím, že máte v šatníku, příliš extravagantní kousky oblečení, které se k sobě nehodí a vy je nemáte s čím kombinovat. Nebo vám prostě chybí základ šatníku. Oblečení, s kterými bude tvoření outfitů jedna radost. Které kousky to jsou?

 

  1. Jednobarevný svetr

Obyčejný basic kvalitní svetr z vlny, který zahřeje i v těch největších mrazech. Barvu zvolte nejvhodněji k vašemu šatníku. Takový kus oblečení se ve skříni rozhodně neztratí. Nebojte se vyšší investice, on vám to mnohonásobně vrátí. Navíc ve výprodejích lze svetr ulovit za fajn cenu.

 

svetr

 

  1. Kotníkové boty

Věc, kterou využíváme kromě léta snad celý rok. Zde byste obzvláště měli hledět na kvalitu a pohodlnost. Nikdo nechce chodit sice v krásných ale velmi nepohodlných botách, které vám místo radosti přinesou jen puchýře a odřené noky. Materiál, který je vhodný je kůže, uchrání vás před mrazem a mokrými nohami. Design už je jen na vás – kulatá špička, hranatá, špičatá, bez podpatku, široký podpatek…

 

  1. Bílé tenisky

Jeden z nejlegendárnějších střihů takových bot jsou bílé Converse. Oprostěte se však. Změňte materiál i střih boty. Opět platí pohodlnost nadevšechno. Jedná se o nejuniverzálnější pár botníku. Ti nejodvážnější je nosí po celý rok. Hodí se k elegantním outfitům – šaty, sukně, ale také k punku – roztrhané džíny. Daň za univerzálnost je náročnost o udržení bílé opravdu bílé.

 

  1. Trenčkot

Barva je opět ve vaší režii. Pokud toužíte po osvědčené klasice, u béžové neuděláte chybu. Kdo tento styl kabátu neznal. Legendární střih nosící se především na jaře a podzim. Oživí obyčejný outfit džíny a bílé triko, ale zároveň dokáže komponovat s odvážnými a extravagantními kousky.  

 

boty

 

  1. Džíny

Neznám nikoho, kdo by nevlastnil žádné džíny. Ideální oblečení na denní nošení. Aby udělali ten správný wow efekt, je potřeba dbát na správný střih, přímo k vaší postavě. Na barvě již nezáleží – černé, modré či vícebarevné. Co jen srdce žádá.

 

  1. Bílé tričko

S džíny tvoří outfit, s kterým neuděláte chybu. Ozvláštnit ho můžete zajímavým střihem či nápisem. Důležité je se soustředit na kvalitní materiál a provedení. V jiném případě by tričko mohlo působit lacině a shodí celý váš dojem na své okolí.