Je opravdu důležité a prima, když máte vlastní auto. Já jsem totiž měla práci, ve které jsem taky velice často používala auto. A jednoho dne se stalo, že jsem bourala. Nevím, jak se to stalo, ale z boku mi tam vjelo auto. Měla jsem ale přednost, tak jsem moc ani nebrzdila. Bohužel jsem ale udělala velikou chybu. Měla jsem počítat s tím, že může taky ze zatáčky vyjet nějaký blázen, aby mi potom zkřížil cestu autem. Už jsem to bohužel nemohla nějak ubrzdit ani se vyhnout, takže kolize byla na světě.

Havárii jsem naštěstí přežila.

A byla jsem opravdu naštvaná, protože jsem zrovna jela ke klientovi, se kterým jsem měla podepsat velice důležitou smlouvu. Celá smlouva byla velice důležitá proto, aby náš podnik vzkvétal a byl taky vyhlášený a komfortní pro všechny. Takže když jsem potom vylezla z auta, zjistila jsem, že mě naštěstí nic není. Měla jsem jenom pouze malé škrábance a taky modřinu na stehně, asi od volantu.

Jsem ráda, že mám už jiné auto.

Nevadilo mi to, spíše mě vadilo, že mám ztracený čas. Vůbec nechápu, jestli mi ten klient odpustí, že přijedu pozdě. Samozřejmě, že za tohle zpoždění absolutně já nemůžu, ale zkuste to vysvětlit nějakému klientovi, který je velice žádaný mezi ostatními firmami. Bála jsem se, že ten klient přejde k nějaké konkurenční firmě a já budu mít smůlu. Myslím si, že šéf by mě to tohle nepochválil. A myslím si, že jemu taky bylo jedno, že bych měla autonehodu. On by mi asi řekl, že mám počítat se vším negativním. Sice je tohle pravda, ale když někam spěcháte, a navíc jedete taky podle pravidel a někdo vám tam vlítne, že kvůli tomu máte nějakou kolizi, tak vás to pěkně naštve. A mě to taky naštvalo, a proto jsem se potom taky se šéfem pohádala. Protože on mi dával za vinu všechno, že se tahle nehoda stala. Vůbec jsem nechápala, protože tohle šéf vůbec může myslet vážně. byla jsem z toho špatná ještě hodně dlouho.