Znáte to, vrátíte se domů vyřízení z práce a z posledních sil se vyškrábete na pohovku. Podíváte se na podlahu a zjišťujete, že by právě dneska potřebovala vysát. Jenže nemáte na tuto náročnou a monotónní domácí práci čas. Ještě dneska musíte vyzvednout dítě ze školky, pomoci synovi s úkoly a uvařit večeři. Jde to ale i jinak. V tomto článku vám předkládáme důvody, proč si pořídit robotický vysavač.

čistý domov

Důvod první – není potřeba pracovní síly člověka

Robotický vysavač může být vhodným dárkem pro osobu s omezenou mobilitou. Pro spuštění programu vysávání stačí jen zmáčknout tlačítko a váš nový pomocník se už o vše postará.

Důvod druhý – nemáte čas, žádný problém

Robotický vysavač Vám může uspořit drahocenný čas na Vaši rodinu, na Vaše koníčky. Pokud je nutné opustit domácnost, stačí jej jen zapnout a už na nic nemyslet. Některé modely lze spárovat s Vaším chytrým telefonem a lze jej aktivovat na dálku. Návrat do domova čistého jako klícka máte zajištěný.

Důvod třetí – přizpůsobí se různým povrchům

Různé povrchy vyžadují různé nastavení. Váš nový pomocník je vybavený senzory, které dokážou odhalit změnu povrchu. Robotický vysavač je schopný se přizpůsobit plovoucí podlaze, či koberci. Je také schopný detekovat schody či zdi, tím že si nastaví imaginární zdi, takže se nemusíte bát „samodestrukce“ tohoto přístroje.
robotický vysavač

Důvod čtvrtý – přizpůsobení se znečištění povrchu

Některé místnosti jsou více znečištěné např. kuchyně, předsíň. Robotický vysavač je schopen úroveň znečištění detekovat a vypořádat se s nepořádkem.

Důvod pátý – samonabíjení

Není potřeba se starat o nabíjení přístroje. Váš robotický vysavač pozná, kdy mu dochází baterie. Jednoduše se přesune na místo k tomu určené. Některé typy po skončení nabíjení ihned zahájí uklízecí proces.

 

Důvod šestý – jednoduché na údržbu

Jedinou vaší starostí bude občasné vyměnění nádrže na zachycené nečistoty.

Důvod sedmý –  dostane se i do malých prostor

Pro tuto věcičku nebude těžké se dostat pod skříň či pohovky díky její kompaktní velikosti.

 

Dalo by se jmenovat nespočet dalších důvodů, proč si tuto „vychytávku“ pořídit a ulehčit si tak Váš všední život.