Zařizujete si obývací pokoj, nebo už jej máte zařízený, ale stále se v něm necítíte komfortně a něco vám v pokoji neladí? Byli jste na návštěvě u přátel a uvědomili jste si, jak staromódně vybavený máte byt oproti současným trendům v bydlení? Chcete vyměnit starý, dosloužilý sektorový nábytek z minulého století, ale nechcete ztrácet čas hledáním a běháním po obchodech s nábytkem?

Máme pro vás typ, a to je navštívení profesionálů na návrhy obývacích pokojů Bydesign.

pokoj

Můžete mít představy o bydlení, o tom, jaký nábytek si pořídit, jaké jsou vaše oblíbené barvy apod. Ale máte cit pro rozmístění nábytku po pokoji? Víte, jak barvou ovlivnit vnímaní prostoru? Jak uspořádat skříně, aby to bylo praktické, ale zároveň útulné a líbivé pro vás, ale i pro návštěvy? Bytový designér má v malíčku nejrůznější finty, jak uspořádat bydlení, co umístit k oknu, co naproti dveřím. Zadáte mu požadavky, své představy a nároky na obývací pokoj, zdali vám slouží jen na relaxaci po pracovním dni, nebo slouží i jako pracovna, nebo z nedostatku prostoru v bytě i jako ložnice. Každá rodina má jiné potřeby, jinak prostorově řešený byt, ale to vše vám bytový designer najde vhodné řešení. Zhotoví vám 3d vizualizaci, abyste věděli, jak bude pokoj vypadat. Pokud se projekt schválíte, pomůže vám i s realizací, takže si můžete být jistí, že vám nenavrhne něco, co vy potom nebudete moct sehnat. Budou-lin potřeba nějaké stavební úpravy, tak i s tím vám bytový designér pomůže, protože spolupracují i s šikovnými řemeslníky, kteří úpravy vašeho bytu precizně provedou.

obývacín pokoj

Odstěhovaly se od vás dospělé děti a vy máte konečně byt jen pro sebe? Máte obytnou stěnu, která pamatuje, jak jste se před třiceti lety brali? Chce to pořádnou kuráž, vrhnout se do toho a zmodernizovat vaše bydlení.

Nenechávejte si vrzající skříně, obnovte své bydlení s pomocí bytového designéra.