Máme pro vás nabídku skvělé zimní dovolené, kdy nemusíte vyjíždět za sněhem a vyhřívanou sedačkou na vleku do ciziny a vážit spoustu kilometrů a spotřebovávat tak stále dražší benzín či naftu … Znamenitý zážitek z lyžování můžete začít i u nás doma, v Čechách, a to, když se ubytujete v Apartmánech HP v Horském areálu Skiareálu Buková Hora.

Jsou připraveny a čekají na vás moderní apartmány s příjemným a útulným vybavením. Neváhejte, pokoje mizí závratnou rychlostí, protože sportovně založené rodiny jsou vyprahlé po zimních radovánkách, kdy vloni v době korona virových opatření nebylo možné vyjíždět za lyžovačkami. Zarezervujte si raději ihned volný pokoj, kdy zadáte datum příjezdu a datum ukončení, na kterém se s rodinou domluvíte.

Děti čekají vánoční prázdniny, nezůstávejte proto doma v paneláku ve městech s rozbředlým sněhem a plískanicemi a vyjeďte si do hor za pravým zimním počasím a koulovačkami!

lyžařský vlek

Děti potěšíte spolu stráveným časem, maminky tím, že nebudou muset vyvařovat a připravovat sváteční menu a tatínkové nebudou slyšet, jak jsou nepořádní a měli by po sobě uklízet… Protože dovolená je prostě dovolená! Tam se odpočívá, relaxuje a je povolena větší svoboda a ani od maminek se neočekává hotelová obsluha – na obědy a večeře se v klídku vypravíte do restaurace a užijete si báječné obsluhy a výtečného jídla.

zasněžené pláně

K tomu navíc máme pro vás perfektní bonus – ubytování červená voda a okolí Hpapartmany přímo pod sjezdovkami, takže na dohled. K tomu další lahůdka – budete trávit svůj volný čas v moderně se rozvíjející horském teritoriu, které svými parametry dosahuje bezesporu alpské úrovně. A taková vyhřívaná sedačková lanovka, to si prostě nesmíte nechat ujít!

S k i b u k o v k a spojuje až pět sjezdových tratí, jenž vedou na Bukovou horu z tradičního centra Č e n k o v i c e a z novodobého areálu Č e r v e n á V o d a.