Chtěli jste někdy mít vlastní dům anebo barák a nebo nějaký byt? Já si pamatuji sebe, že jsem vždy to tak chtěla. Bylo mi asi patnáct nebo šestnáct let. A vždycky jsem před spaním snila, jaké to bude, až budu bydlet sama. Ano, vy se možná divíte, proč jsem chtěla bydlet sama. Ano, byl to vždycky můj sen. A chtěla jsem být sama, protože jsem měla takové sny o mém domě, že by se to asi nikomu nelíbilo. Pamatuji si, že jsem si vždycky přála, že budu mít růžové žaluzie a růžový koberec. Abych se přiznala, chtěla jsem mít opravdu všechno růžové a dokonalé. A myslím si, že kdyby tam šel nějaký muž, tak by se asi zbláznil a utekl by. Nicméně to byly jenom dětské sny. I když mě bylo patnáct let, stále jsem chtěla růžovou, ale už to nebyla podmínka.

Zkuste na dům si vzít hypotéku.

Nyní je mi přes třicet let a bydlím úplně jinak. A sice mám některé místnosti opravdu hodně sytě růžové a některé polštáře taky, ale už to není samozřejmě podmínka. Nicméně ale ten byt jsem taky neměla zadarmo. Musela jsem si sehnat hypotéku bez dokládání příjmů. Hypotéka bez dokládání příjmů je výhodná v tom, že nemusíte dokládat úplně všechny příjmy, které máte. Já si myslím, že je to velmi výhodné. Protože hypotéka bez dokládání příjmů je taková, že je to alespoň rychlejší a odpadá více papírování. U hypotéky bez dokládání příjmů máte také výhodu, že si seženete opravdu velmi nízký úrok než u jiných hypoték.

S hypotékou opatrně.

Takže hypotéka bez dokládání příjmů je myslím, že opravdu vhodná pro každého. Navíc na našem finančním trhu opravdu výhodná, protože je o ní velký zájem, takže si myslím, že i vy byste s ní byli velmi spokojení. Nicméně to můžete zkusit. Zkuste si zajít do banky a zeptejte se na hypotéku bez dokládání příjmů, oni vám řeknou opravdu více informací. A možná budete příjemně překvapeni. Hypotéka bez dokládání příjmů je opravdu lehce sehnatelná, takže vám odpadne taky velké běhání po různých místech, které byste jinak oběhat museli, pokud by se jednalo o jiný druh hypotéky. takže myslím, že tady není co řešit a zkuste tuto hypotéku.