Zisk nového bydlení by rozhodně neměl být důvodem ke stresu. K tomu ale může dojít až ve chvíli, kdy bude potřeba zařízení z prvního bytu převést do druhého.

Rychlé a efektivní

Asi každý dospělý člověk už zažil nějaké to stěhování, ať už na vlastní kůži, nebo alespoň zprostředkovaně jako pomocník. Vždy se jedná o poměrně náročnou záležitost, která klade na hlavního aktéra velké duševní a také fyzické nároky. Hodně samozřejmě záleží na tom, kolik má věcí a jak daleko je potřeba přemístit. Majitelé pár zavazadel vlastně nemají žádný problém. Stejně tak i lidé, kteří si našli nové bydlení jen přes ulici, takže si takřka všechny věci mohou přesunout velmi snadno. Ovšem kdo získal nové bydlení dál než jen na vedlejší adrese, ten se nejspíše zapotí. Tedy alespoň v případě, že se rozhodne dělat vše svépomoci.

Chlapec skrýty v krabici

Je potřeba sehnat adekvátní auto i dostatek lidí. To však není to jediné. Také je nutné zajistit dalších x drobností a na část z nich se vždy zapomene, což může vyvolat budoucí problémy. Rozhodně je tak lepší nedělat amatérsky a raději přizvat profesionály ze stěhování Praha, kteří se ve své práci vyznají a vše potřebné důkladně naplánují. Proč se stresovat, když to jde bez toho?

Parkování je alfou a omegou

Když se sejde dostatečné množství pomocníků, což nikdy není jisté, tak je přenášení pár břemen docela brnkačka. I když jak se to vezme. Často ale lidé zapomenou na to zařídit s dostatečným předstihem takové důležité věci, jako je parkování. A to jak na místě nakládání, tak potom i na nové adrese, kde je potřeba vše vyložit. V menší obci takovéto opomenutí obvykle nevadí, ale v případě českého hlavního města to může znamenat katastrofu a potenciální konec celé akce. Správná firma na to pamatuje a dokáže vše potřebné zajistit s dostatečným předstihem.

Židle s nábytkem

Obaly musí být kvalitní

Amatérské stěhování rovná se spousta poškozených či dokonce rozbitých věcí. Neplatí to vždy, ale většinou ano. Není to způsobeno ani tak tím, že by pomocníci byli vyloženě neschopní, ale často jim chybí ten správný gryf. Navíc nepoužívají kvalitní obalové materiály, které případné nárazy dokáží zredukovat na minimum.

4/5 - (2 votes)