Pokud to chcete zvládnout sami, hodně dobře si to promyslete. Voda vás sice nemůže zabít jako špatně opravená elektrika, ale může napáchat pěkné škody.

Také si uvědomte, zda máte potřebné věci, tedy hlavně těsnící materiál, kleště a další drobnosti. Možná někde vyhrabete „Stalinovu vousy“ po dědovi. To jest koudel na utěsnění, víte však zda se těsní po závitu, nebo proti němu? A mimochodem, dnes se již používají pásky.

Taková výměna se pak stane dramatem, pokud nevíte co, kde a jak. A má vůbec cenu kupovat materiál na opravu? Kvůli jedné či snad později dvěma bateriím? Asi ne. Proto je přeci jen lepší zvolit práci odborníka, který to zvládne v mnohem kratší době a bez nebezpečí, že když pak pustí vodu, nepoteče to sousedovi přes strop do obýváku. Navíc, ne každý soused je kliďas, nebo humorista. Takže je zde i značné nebezpečí úrazu.

Znázornění instalatéra

Instalatér Praha s takovýmto nebezpečím nepočítá, protože nemusí. Lidé této firmy totiž vědí jak na to. A nejen na výměnu baterie. Dokáže zvládnout i jiné práce.

Pokud vám špatně odtéká vana i když pročistíte odtok, řekněte to instalatérovi. Ten to udělá lépe a pak tam pustí kameru, aby se přesvědčil, proč odpad zlobí, nebo aby zjistil, že je již všechno v pořádku. Voda odtéká jedna báseň, a to dokonce žádoucím potrubím.

Instalatérské nářadí

Instalatér vám tedy může vyměnit baterie, nebo jen kohoutky na nich, ale také třeba upravit splachovač, chcete-li ušetřit vodu. Pokud někdy budete potřebovat udělat nové trubky k topení, taktéž tuto práci zvládne. Má prostě široké spektrum vykonávané činnosti. Také se obecně říká, že má široký záběr.

Pokud tedy máte doma jakýkoli problém s vodou, ihned raději volejte výše zvýrazněnou firmu. Předejdete tak možným potížím a třeba i problémům se sousedy bydlícími pod vámi. Protože když voda teče tam, kam nemá, kouká z toho vždy jen a jen malér.