Ozve se šplouchnutí a tatínek se nám pěkně koupe i ve svátečním obleku i s kravatou. Voda stříká na všechny strany, tatínek prská, funí a drápe se ven. Maminka pomáhá, dětí také a už jsou tam všichni, to je legrace. Tedy, ta legrace je to spíše pro diváky, ne tak pro přímé účastníky. Ti moc nadšeni nejsou. Nestalo se nic strašného, nikdo se neutopil, ale nestihne se návštěva u tchyně, to zas bude řečí.

Pes v bazénu

Přitom by stačilo mít přímo u bazénu malého pomocníka, a to teleskopickou tyč.

Že ani nevíte o její existenci. No, nyní už ano. Po tom vymáchání a přečtení článku si ji asi pořídíte, že ano?

Kdybyste ji totiž měli, nasadili byste na ni sítko a onen list, nebo co to tam vlastně plavalo byste v klidu vytáhli ven. Sítko sundali, tyč složili a bylo by to celé bez jakýchkoli potíží.

Tak vidíte, Jak jednoduché. Proto si onoho pomocníka ihned objednejte.

Můžete samozřejmě volit z více variant, Nejčastěji probíraný parametr asi nebude materiál, ale délka. Volte takovou, abyste dosáhli do středu bazénu a pokud máte jednu stranu špatně přístupnou, volte takovou, aby dosáhla až na druhou stranu.

Materiál rozebírat netřeba, u firmy Chlorito mají teleskopické tyče z těch nejkvalitnějších. Nějaký aušus zde rozhodně nehledejte.

A k čemu všemu může být tato tyč ještě dobrá?

Nu, samozřejmě, že má více použití. Je to podle toho, co na její konec nasadíte. U téže firmy jako tyč si můžete nakoupit spoustu různých nástavců, počínaje sítkem na sběr hrubých nečistot, a konče třeba obyčejným kartáčem.

Dívka ve vodě

Jistě to velmi oceníte, protože tyče zde zakoupené můžete mít až sedmi metrové a ty už skutečně dosáhnou všude, nemáte-li bazén větší než celý dům.

Tyč je lehce složitelná, takže po jejím využití u bazénu ji jednoduše složíte jak rybářský prut a dáte třeba do kůlny, aby vám ji venku nějaký dobrák nezcizil. Byla by to škoda.